پیش بینی های شبیه معجزه

امام خمینی(ره) به گونه ای درباره مسائل مصر سخن گفته است که گویی امروز این مسئله مورد تحلیل قرار گرفته است.

حجت الاسلام والمسلمین حاجتی در نشستی از سلسله نشست های گفتمان های دینی که در سالن اجتماعات مدرسه علمیه فیضیه برگزار شد، به بررسی الگوگیری کشورهای اسلامی از انقلاب اسلام ایران پرداخت و گفت: امروز انقلاب اسلامی ایران به سراسر  کشورهای جهان نفوذ کرده و ملت های آزاده و مسلمان را نسبت به حکومت های ظالم بیدار نموده است.
 
امام جمعه موقت اهواز به تلاش استکبار در نابودی انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: دشمن از همان روزهای آغازین انقلاب تلاش کرد با توطئه های فراوان و برنامه های مختلف نظامی و فرهنگی این انقلاب را نابود سازد، ولی نظام اسلامی ما نه تنها تضعیف نشد، بلکه روز به روز نیز بر قدرت آن افزوده شد.
 
وی خاطرنشان کرد: ترور و ایجاد ناآرامی، فعالیت رسانه های سایبری و ماهواره ای، وجود مقالات و کتاب های گوناگون و فعالیت بنیاد های تخصصی گوناگون که در باره شیعه، اسلام و ایران هراسی فعالیت می کنند، از جمله اقدامات دشمنان در ضربه زدن به نظام اسلامی می باشد.
 
حجت الاسلام والمسلمین حاجتی، دلیل این دشمنی ها را شناخت استکبار از قدرت انقلاب اسلامی ایران دانست و یادآور شد: امروز دشمن نسبت به خطر انقلاب آگاه شده و می داند که این انقلاب تمامی جهان را فتح خواهد کرد.
 
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به ابعاد شخصیتی معمار کبیر انقلاب و بیان این مطلب که ما هنوز امام خمینی(ره) را به درستی نشناخته ایم، گفت: امام خمینی(ره) پیش بینی های سیاسی داشتند که امروز معجزه ای برای سیاستمدارن بین المللی است.
 
مدیر حوزه های علمیه خوزستان خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) به گونه ای درباره مسائل مصر سخن گفته است که گویی، امروز این مسئله مورد تحلیل قرار گرفته است.
 
وی در ادامه سخنان خود مقام معظم رهبری را ادامه دهنده مسیر امام خمینی(ره) دانست و اذعان داشت: حضرت آیت الله خامنه ای نیز همانند امام راحل رهبری جهانی را آغاز کرده است، به گونه ای که پس از سخنان معظم له، قیام های مردم مصر با جنب و جوش بیشتری ادامه یافت  و توانستند حسنی مبارک را سرنگون سازند.
 
حجت الاسلام والمسلمین حاجتی در پایان همچنین با اشاره به قسمتی از سخنان امام خمینی(ره) یادآور شد: قرن حاضر، قرن نابودی ابرقدرت های غرب و شرق بوده و اسلام سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد نمود.

منیع : www.hawzahnews.com

/ 0 نظر / 7 بازدید