تحریم کنیم یا نکنیم، مردم ایران، تحت هر شرایطی رأی می دهند

خبرگزاری فارس: سایت ضد انقلابی جرس اعلام کرد: تلاش گروه ها و کنش گران اجتماعی برای بازداشتن تمام لایه های جامعه از رأی دادن، بی فایده است و مردم تحت هر شرایطی در انتخابات شرکت خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جام نیوز، «محمد صادقی» از اعضای حلقه مرکزی تشکل موسوم به 'شورای ضد انقلابی موسوم به ادوار تحکیم گفت: تلاش گروه ها و کنش گران اجتماعی برای بازداشتن تمام لایه های جامعه از رأی دادن، بی فایده است و مردم تحت هر شرایطی در انتخابات شرکت خواهند کرد.

«محمد صادقی» از اعضای حلقه مرکزی تشکلی در گفتگویی که به تحلیل مواضع اپوزیسیون در خصوص انتخابات مجلس نهم اختصاص یافته بود، تحریم انتخابات را "یک کار بی فایده" توصیف نمود و این پرسش را مطرح کرد: «امروز چه باید بکنیم؟ اینکه مشارکت در انتخابات را به حداقل برسانیم و تلاش کنیم برای اینکه روی لایه های مختلف مردم تأثیر بگذاریم تا در انتخابات شرکت نکنند، آیا امکان پذیر است؟» وی سپس در جواب پرسشی که خود مطرح کرده بود، گفت: «من فکر می کنم اگر ما همه امید خودمان را به این ببندیم که با صدور یک اطلاعیه یا از طریق سخنرانی و مصاحبه بتوانیم روی جامعه ایران تأثیر بگذاریم برای اینکه در انتخابات شرکت نکنند و نظام را به بحران مشروعیت و مقبولیت دچار کنند، این امکان پذیر نیست. تحریم انتخابات دقیقا عین شرکت در انتخابات است.»

صادقی افزود: «تلاش گروه ها و کنش گران اجتماعی برای بازداشتن تمام لایه های جامعه از رأی دادن -به ویژه شهرستان ها و استان ها که وارد فضای رقابتی می شوند- بی فایده است و مردم تحت هر شرایطی در انتخابات شرکت خواهند کرد.»

/ 0 نظر / 18 بازدید