واشنگتن پست: فصل جدیدی در جنبش وال استریت آغاز شده است

خبرگزاری فارس: یک روزنامه آمریکایی در گزارشی با اشاره به اینکه اعتراضات وال استریت که در ابتدا با ترکیبی مبهم از گروه‌های معترض به وضعیت اقتصادی و اجتماعی جامعه آمریکا آغاز شد، هم‌اکنون کاملا سازماندهی شده است، تأکید کرد که این جنبش جنبه سیاسی پیدا کرده و فصل جدیدی را آغاز کرده است.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه "واشنگتن پست"، اعتراضات "اشغال وال استریت" که با ترکیب مبهمی از گروههای معترض اقتصادی و اجتماعی اعتراضات خود را آغاز کرد، هم‌اکنون از نظر سیاسی بسیار سازماندهی شده است و با کمک برخی از بزرگترین اتحادیه‌های کارگر جهان هدایت و کمک می‌شوند.

بر اساس این گزارش، گروههای کارگری هم‌اکنون در تلاش هستند تا فضای اداری، اتاق‌های نشست، خدمات فتوکپی، کمک‌های قانونی، غذا و دیگر احتیاجات معترضان را فراهم کنند.

واشنگتن‌پست اینگونه ادامه داد، در حالیکه منتقدان بر این باورند که "جنبش وال استریت را اشغال کنید" یک پیام و هدف واضح و روشنی ندارد، اما این امر سازماندهندگان این جنبش را از جمع‌آوری کمک ۳۰۰ هزار دلاری برای ادامه اعتراضات خود باز نداشت.
 
بر اساس این گزارش، یک تظاهرات مشترک از فعالان جنبش اشغال کنید و کارگران مخابرات در نظر دارند امروز جمعه، شرکت ارتباط از راه دور "وریزون" را برپا کنند و سازماندهندگان جنبش اشغال کنید اعلام کردند که از کمیته تازه تأسیس شده روابط کارگران درخواست کمک کردند تا در برنامه‌ریزی‌های آتی به آنها کمک کنند.

روزنامه آمریکایی واشنگتن‌ پست در ادامه اینگونه نوشت که این همکاری‌ها نمایانگر فصل جدیدی در فعالیت‌های جنبش‌های ضد وال استریت است که خشم خود را به نیروهای سازمانی احزاب سیاسی دو جنبش دموکرات و جمهوری‌خواه نشان داده‌اند.

/ 1 نظر / 13 بازدید
امید خلیلی

امريكا هم كارش تمومه ديگه چيزي نمونده نظام سرمايه داري امريكا فروپاشي كنه مدت هاست به لرزه افتاده انشالله به زودي از هم خواهد پاشيد www.heydariyoun.tk