سران فتنه در مقابل قانون و اسلام باید پاسخ گو باشند

رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس با تاکید بر اینکه باید ضرورتاً ترتیبی داده شود تا محاکمه سران فتنه هر چه زودتر انجام شود گفت: آنها برابر آن چیزی که قانون اسلامی حکم می‌کند باید پاسخگو باشند.

سردار سید محمد باقرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر درباره مطالبه مردم از مسئولین که در شعارهایشان در مراسم تشییع پیکر صانع ژاله اعلام می‌شد گفت: در ابتدا باید متذکر شوم که اقدامات فتنه‌گران آخرین زوزه‌هایی است که دارند می‌کشند. صداهایی که قبل از مرگ از این نوع جریانات شنیده می‌شود.

وی در رابطه با مطالبات مردم از مسئولین نیز گفت: مردم ما مطالباتی را دارند ولی همواره از خود خویشتنداری و صبوری نشان داده‌اند.

سردار باقرزاده ادامه داد: از یک سال پیش تا الان کراراً تقاضاهایی را داشته ولی تا به امروز بنابر جهاتی این اقدام صورت نگرفته است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس اظهار امیدواری کرد با توجه به خواسته عمومی مردم و اینکه مردم در مطالباتشان ملاحظات نظام را نیز در نظر دارند، گفت: باید ضرورتاً ترتیبی داده شود تا محاکمه سران فتنه هر چه زودتر انجام شود و آنها برابر آن چیزی که قانون اسلامی حکم می‌کند پاسخگو باشند.

وی در ادامه تاکید کرد: قانون اسلام در مورد افرادی که در مقابل نظام اسلامی قرار می گیرد حال مسبب باشد یا مشاور باید مورد مواخذه و برخورد قانونی قرار گیرد.

منبع : http://www.mehrnews.com

/ 0 نظر / 9 بازدید