جریان انحرافی و نفوذی به‌دنبال سوءتعبیر از مبانی اعتقادی مهدویت است

به گزارش خبرگزاری فارس، سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت فرارسیدن سالروز ششم و هفتم تیرماه سالروز سوء قصد به مقام معظم رهبری و شهادت آیت‌الله بهشتی و 72 تن از یاران وفادار انقلاب و امام(ره) بیانیه‌ای صادر کرد که در آن آمده است: جمعی از عناصر سفاک و خود باخته و منافق که چشم دیدن یار دیرینه امام و خلف صالح آن پیر الهی سفر کرده را نداشتند، تمام عداوت و کینه‌توزی خود را در سلاح ناپاک خود کرده و به جان خورشید فروزان انقلاب سوءقصد کردند.

این بیانیه می‌افزاید: اما به حول و قوه خداوند متعال و یاری امام زمان (عج) این ترور نافرجام ماند و دشمنان منحوس به هدف پلید خود نرسیدند. اراده خداوند عزیز نیز بر آن گرفت که کشتی این انقلاب الهی با دست با کفایت امام خامنه‌ای هدایت شود. دفتر تاریخ انقلاب اسلامی آکنده از روزهای تلخ و شیرین و فراز و نشیب‌های فراوانی است و ورق به ورق آن بیانگر پایداری ملت بسیجی ایران اسلامی در مقابل زورگویان و استکبار جهانی همنوا با صهیونیزم بین‌الملل است که یکی از این ورقه‌های تلخ، فاجعه هفتم تیر ماه 60 و انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی به دست منافقین کوردل و شهادت دکتر بهشتی و 72 تن از یاران انقلاب و امام(ره) با بغض و عداوت منافقین است.

در ادامه این بیانیه آمده است: در سالروز هفتم تیرماه منافقین داخلی مطرود مردم و نظام، که تمام ضربه‌هایی که نظام متحمل شد از سوی این منحرفان بود که از جهاد پشیمان شدند درحالی که داعیه اسلام را داشتند و در دل کفر پروراندند، همه نفاقها و بغض‌ها و کینه‌های جاهلانه خود را متوجه شهید بهشتی و یاران صدیق او کردند و انفجار هولناک دفتر حزب جمهوری اسلامی در دستور کار این معاندین قرار گرفت.

در این بیانیه با اشاره به نقش داشتن آمریکا و اسرائیل در تمامی وقایای جنایتکارانه آمده است: عامل اصلی وقوع فاجعه هفتم تیر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل خبیث بود که در وقایع مختلف از قبیل شکست در صحرای طبس، کودتای نوژه و سایر اختلاف‌افکنی‌های داخلی با شکست مواجه شده و زمانی که با عقل ناقص خود دریافتند با تصویب قانون اساسی در سال‌های آغازین انقلاب پایه‌های اصلی نظام مستحکم و مجلس انقلاب اسلامی به دست نیروهای انقلاب و متدین افتاده، بیداری ملت را برنتافتند و دست به عمل جنایتکارانه ترور و بمب گذاری کردند.

در این بیانیه تاکید شده است: عمال منافق و بریدگان از نظام ولایی و عناصر دست نشانده آمریکا و صهیونیست که به دنبال سهم‌خواهی از نظام بودند فرصت را غنیمت شمرده و این فاجعه ننگین و صدها ترور از شخصیت‌های علمی و فرهنگی و بلندپایه‌ترین و دلسوزترین مسئولان نظام را از خود بجا گذاشتند.

این بیانیه می‌افزاید: مردم مسلمان ما بیدارند و این بیداری برای همه تاریخ و اعصار و قرون بجا خواهد ماند و همواره در طول تاریخ انقلاب نشان داده‌اند که هر نوع تهدید، ارعاب، ترور و تحریم کوچکترین خللی در تصمیم و اراده مصمم آنها وارد نخواهد کرد و با بصیرت خود در مسیر و هدف اصلی انقلاب طی طریق خواهند کرد. گروه‌های سیاسی مریض و مغرض به نظام نیز که با جنگ نرم و فرهنگی خود به دنبال ایجاد شائبه‌های جاهلانه و غیرعالمانه و تعبیر سوء از مبانی اعتقادی مهدویت هستند، باید بدانند که به همان جریان انحرافی و نفوذی متهمند و مردم بر این باورند که این عناصر ضاله به دنبال سست کردن اعتقادات و بصیرت و بیداری آنان هستند.

در پایان این بیانیه آمده است: همه ملت ایران پا در رکاب و گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله‌ العظمی امام خامنه‌ای عزیز بوده و اوامر ایشان را فصل‌الخطاب و مطاع می‌دانند و رابطه خود با این بزرگوار را رابطه نه تنها یک رهبر سیاسی بلکه مراد و مرید برای خود دارند و اندک خللی نیز در این تصمیم خود ندارند. بسیج به تمام کسانی که در مسیر انقلاب اسلامی و در پیمودن مسیر آن بر اثر ناتوانی خود و به رغم غلط خود ملت را ناتوان ‌می‌بینند، هشدار می‌دهد که ما بسیجیان با تمام وجود آماده‌ایم تا از راست قامت جاودانه تاریخ معاصر یعنی مقام عظمای ولایت امام خامنه‌ای در هر زمینه‌ای که اشاره فرمایند جان ناقابل خود را تقدیم کنیم و کمترین هراس نیز در این مسیر به دل و جان خود راه نمی‌دهیم.

/ 0 نظر / 12 بازدید