تونس را به آتش می کشم اگر ...

او گفته اگر برادرم را به پلیس بین الملل تحویل دهند بهتر است که به دست مردم بی فرهنگ! و وحشی! تونس کشته شود.
تابناک: لیلی الطرابلسی همسر زین العابدین بن علی دیکتاتور سکته کرده تونس اعلام کرد: اگر برادرم ـ عماد الطرابلسی ـ را نیروهای مردمی آزاد نکنند تمامی تونس و آنچه در آن است را به آتش خواهم کشید.

او گفته اگر برادرم را به پلیس بین الملل تحویل دهند بهتر است که به دست مردم بی فرهنگ! و وحشی! تونس کشته شود.

روزنامه الشروق تونس در ادامه این خبر نوشت: لیلی الطرابلسی از اخبار بلوکه شدن اموال خانواده بن علی در عربستان به شدت عصبانی است و قصد دارد علیه دولت عربستان دادخواستی را به پلیس بین الملل ارائه دهد.

پلیس عربستان هفته گذشته اعلام کرد به دلائل امنیتی تمامی اموال «بن علی» و خانواده او بلوکه شده و البته قابل استفاده است اما قابل تبدیل شدن به سایر اموال را ندارد ضمن اینکه تمامی مکالمات تلفنی این خانواده کنترل می شود تا کسی از محل اختفای خانواده زین العابدین بن علی مطلع نشود.

/ 4 نظر / 8 بازدید
گوهری

مخلصیم داش ، ببخشید برادر علیزاده، گیر و گرفتاریم و زندگی هم که خیلی سخت شده و سختر هم در راهه، دوست دارم محمود جان[خنده][نیشخند]

باران

ای داد از..... عشق؟ برادر ابولفضلی مرسی که پستامو می خونی!!!!! قالب وبلاگو چرا عوض کردی

fdk

سلام ممنون که سرزدی زیبا و پربارتر شده موفق باشی یا علی

mojtaba hojatoleslami

سلام رندا تکیددین نویسندهٔ ساکن پاریس نوشته که تمام نیروگهای اتمی‌ در دنیا باید برسی‌ بشوند که آیا اینها خطرناک هستند یا نه‌. با این اتفاقاتی که سر مردم ژاپن آمده باید مطمئن بشویم که آیا این رآکتور روسی بوشهر که عمرش را کرده مثل هواپیماهای روسی است یا نه‌. هواپیماهای روسی دوست دارند پایین بیفتند اما نیروگاه اتمی‌ بوشهر وقتی‌ منفجر بشه ما را حتما به طرف بالا خواهد برد. همهٔ دنیا ساخت نیروگاه اتمی‌ را متوقف کردند. ما تنها کشوری هستیم که صبح تا شب اورانیوم میسازیم و عجله داریم بوشهر راه بیفتد. می‌گویند نیروی اتمی‌ حق ملت ایران است والله لگد زدن هم حق الاغ است ولی‌ ممکن است صاحبش را به کشتن بدهد.