هر وقت رضا پهلوی ثروت‌های مردم را پس داد، می‌تواند از دموکراسی حرف بزند

بولتن نیوز: اتحاد و وحدت بین لیبرال‌ها و سلطنت‌طلب‌های خارج‌نشین اگر چه در ظاهر امری تعجب‌آور است اما جالب است که تا به حال همیشه وجود داشته است.

به گزارش بولتن نیوز، بر خلاف همه‌ی اظهار نظراتی که طیف سکولار و لیبرال مبنی بر پایبندی به اصول دموکراتیک و جامعه باز دارند، دفاع همیشگی آنان از خاندان دیکتاتور بزرگ ایران، پهلوی، باعث اعتراض حتی طرفداران اندک خودشان هم شده است.

بر این اساس یکی از کاربران سایت ضد انقلاب «ایران گلوبال» در انتقاد از انتشار اخبار پسر دیکتاتور ایران، رضا پهلوی، نامه‌ای به این سایت ارسال کرده است. در بخش‌هایی از این نامه می‌خوانیم:

 

 آیا ایران گلوبال درجهت و همسوئی با سلطنت طلبان و طرفداران رضا پهلوی حرکت کرده و بگونه ای به سخنگوی شرمگین رضاپهلوی درحال تبدیل شدن است؟

شاید سئوال این چنینی در نظر اول افراطی و دور از واقعیت جلوه کند وخشم دوستان شعار همه باهم! و دموکراسی خواه! را برآورد ولی واقعیت این است که در هیچکدام از سایتهای مترقی جامعه فارس زبان ایرانی، مصاحبه، گفتگو و نوشته ای از رضا پهلوی، این تازه دموکرات و دموکراسی خواه!!! چاپ و تبلیغ نمی شود! علت چیست؟ آیا سازمان و گروه های مترقی ممالکی که شماها – آنجا - هستید در سایت ها و مدیایشان با فاشیستها و راستهای افراطی آزمایش شده مصاحبه می کنند؟ و یا آثار و گفته های آن را چاپ می کنند؟

 

هرگز یک روزنامه مترقی آلمانی و یا دانمارکی از نازی ها و فاشیستها و سخنگویانشان مصاحبه و گفته‌ای چاپ نمی کند! لابد خواهید فرمود دموکراسی و آزادی بیان!!!جل الخالق! از وارث دو حکومت فاشیستی و ضد مردمی که 57 سال مملکت را خوردند و چاپیدند و این نیمچه پهلوی، سخنی در مورد جنابات پدر و پدربزگش و ثروتهای بادآورده و نجومی سخنی نمی گوید!

هر زمان رضا پهلوی حاضر شود ثروت های چپاول شده مردم را پس دهد و به یک شهروند معمولی تبدیل شود می تواند از دموکراسی حرف بزند و الا حرفهای این از وارث دزدهای پهلوی – پدر و پسر- جز یاوه و احمق فریب نتیجه ای ندارد. و شما مسئولین سایت که یواش یواش درحال تبدیل شدن به دنبالچه اینها هستید اگر شهامت دارید مصاحبه ای در مورد ثروتهای دزدیده شده مردم، با ایشان ترتیب دهید!

/ 4 نظر / 11 بازدید
سید حسین

سلام دوست عزیز ممنون که به من سر زدی والا من تصمیم ندارم اسممو تغییر بدم [نیشخند] مطلب جالبی بود، ممنون[گل]

سید حسین

[چشمک]سردار شما هر چی ما رو خطاب کنی ما قبولتون داریم پیش میاد دیگه علی مدد[لبخند][گل]

محمدصادق

سلام نوه ی این جناب ربع پهلوی چی میشه؟ [چشمک]