آغاز مراسم تشییع شهید "ژاله " با شعار علیه موسوی،کروبی و خاتمی

مراسم تشییع پیکر پاک شهید "صانع ژاله " دقایقی پیش از دانشگاه هنر تهران آغاز شد.

به گزارش فارس، مراسم تشییع پیکر پاک دانشجوی بسیجی شهید "صانع ژاله " دقایقی پیش (چهارشنبه صبح) از مقابل دانشگاه هنر تهران آغاز شد.

دانشجویان و اقشار مختلف مردم در این مراسم حضور بسیار پرشوری دارند به نحوی که پیش از آغاز این مراسم تمامی محوطه داخلی دانشگاه هنر مملو از جمعیت شده و تعداد زیادی از جمعیت نیز در خیابان ولی‎عصر(عج) علیه سران فتنه شعار سر می‌دهند و هر لحظه از سمت شمال خیابان ولی‎عصر و جنوب آن بر تعداد تشییع‌کنندگان افزوده می‌شود.

حاضران در مراسم تشییع پیکر پاک شهید صانع ژاله با سر دادن شعارهای "مرگ بر موسوی "، "مرگ بر کروبی "، "مرگ بر خاتمی " و "مبارک ایرانی اکبر رفسنجانی " خشم و انزجار خود را به نمایش گذاشته‌اند.

به گزارش فارس، صانع ژاله متولد سال 63 از هموطنان کردزبان اهل پاوه و دانشجوی رشته نمایش دانشگاه هنر تهران 25 بهمن توسط یکی از گروه‌های تروریستی منافقین در خیابان امیر اکرم تهران با تیر مستقیم مورد هدف قرار گرفت که پس از اعزام به بیمارستان به شهادت رسید.

گروهک تروریستی منافقین همچنین 8 نفر دیگر از هموطنانمان را با تیر مستقیم مورد هدف قرار دادند که مجروح شدند و در بیمارستان تحت مداوا هستند.

منبع : http://www.rajanews.com

/ 0 نظر / 8 بازدید